0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Ukraina zbulon rrjetin e spiunazhit rus, 7 të arrestuar

Shërbimi i Sigurisë së Ukrainës (SBU) njoftoi sot se ka arrestuar shtatë persona që dyshohet se po spiunonin për Rusinë.

Sipas një njoftimi të lidhur, të arrestuarit u dhanë rusëve koordinatat e infrastrukturës kritike në Ukrainë dhe mblodhën informacione mbi lëvizjet e forcave të Kievit në rajon, të cilat ia kaluan ushtrisë ruse.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img