23.7 C
Pristina
Wednesday, August 4, 2021

Buy now

spot_img
Array

Ushtrimet e “rrezikshme” të Rita Orës (Foto)

Rita Ora është emër shumë i suksesshëm në arenën ndërkombëtare.

Ajo është shumë aktive me projekte muzikore dhe turne në vende të ndryshme të botës, shkruan lajmi.net.

Rita shumë herë është komentuar edhe për fizikun perfekt, e për këtë gjë ajo ka treguar se punon shumë në palestër.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video përmes së cilës shfaqet në Kaliforni duke tentuar ta bëj një ushtrim që ishte goxha i komplikuar

“Nënë ia dola”, ka shkruar ajo mbi njërën prej fotove që shpërndau në rrjete sociale gjatë realizimit të këtij ushtrimi.

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,883FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles