8.5 C
Pristina
Thursday, December 8, 2022

Buy now

spot_img

Vajza e Guardiolës e harron Dele Allin, bëhet me të dashur të ri

Vajza e Pep Guardioës, Maria me sa duket është bërë me të dashur të ri.

Në historinë e saj në Instagram, 21 vjeçarja e ka prezantuar të paktën njërin krah të një mashkulli me tatuazh, i cili e kishte shtrirë dorën në kofshën e saj.

Influencerja, e cila numëron 408 mijë ndjekës në Instagram, po i shijon disa ditë të këndshme në Ibiza.

Ajo postoi foto dhe video nga një udhëtim me varkë, në diell të ndritshëm dhe ujë të pastër kristal.

E në bordin e anijes duket se prezent është edhe i dashuri i saj i ri.

Maria Guardiola së fundmi ishte në lidhje me futbollistin Dele Alli, i cili gjatë verës iu bashkua Besiktasin.

Tash, askush nuk ka mundur ta zbulojë ende nëse vajza e trajnerit spanjoll është lidhur me një futbollist tjetër apo se kush është zotëria në krahun e saj.

Gjithsesi, dihet se ai nuk është Alli, pasi lojtari anglez nuk ka tatuazh luani në krahun e majtë.

Ndër të tjera, ish-futbollisti i Tottenhamit është duke dalë me modelen Cindy Kimberly.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img