21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Vajza e Michael Jackson thyen heshtjen! Deklaratë shokuese për vdekjen e pop ikonës!

Paris Jackson beson se babai i saj, Michael Jackson është vrarë.

18 vjeçja ka thënë intervistën e parë të saj për revistën Rolling Stone ku ka bërë deklarata shokuese për publikun.

Paris ka thënë se vdekja e të atit në vitin 2009 ishte e organizuar!

“Gjithmonë fliste se si i janë vënë pas për ta vrarë. Shumë shpesh thoshte se ‘ata do ta vrasin një ditë’”, ka thënë ajo.

“E di se tingëllon si ndonjë teori konspirative, duket sikur budallallëk, por fansat e vërtetë dhe të gjithë në familje e dimë që ka qenë vrasje e montuar”, ka vazhduar 18 vjecja.

Por vajza e vetme e MJ thotë se beson në drejtësi të cilën shumë shpejt publiku do ta ketë rastin ta shohë dhe ta shijojë.

Paris Jackson

Michael Jackson

Paris Jackson

Paris pictured with her dad shortly before his death in 2009

Paris Jackson

Paris Jackson

Michael often insisted his children’s faces were covered in public

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles