29.7 C
Pristina
Sunday, August 1, 2021

Buy now

spot_img

Vajza e veteranit të UÇK-së vuan nga një sëmundje e rëndë, i nevojitet ndihmë për t’u shëruar

Fatlume S Shala, vajza e veteranit të UCK-së, Sadik Shala nga Prizreni është diagnostikuar nga një sëmundje e rëndë në mëlçi dhe tani ka nevojë për shërim jashtë vendit.

Mirëpo, për shkak të pamundësive financiare asaj i duhet ndihmë nga qytetarët për t’i mbledh paret për shërim jashtë vendi.

Më poshtë mund të gjeni njoftimin e plotë rreth kësaj vajze dhe mund të mësoni se si mund t’i ndihmoni asaj.

Ja njoftimi:

Qytetarë të nderuar, kërkojmë solidaritet !

Vajza e Sadik Shalës, veteranit të UÇK-së, Fatlume S Shala, nga Prizreni, është diagnostifikuar nga një sëmundje e rëndë në melqi dhe mjekët në QKUK kanë rekomanduar shërimin e saj jasht Kosovës.

Babai i Fatlumës nuk ka mundësi financiare, andaj kush ka mundësi me ndihmu, ketu keni numrin e llogarisë bankare: Sadik Shala Prizren -TEB BANK-2012000047345981, ose numri i telefonit 045-648-857. Ju faleminderit!

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,880FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles