32.7 C
Pristina
Saturday, July 31, 2021

Buy now

spot_img

Varroset Naser Makolli

Naser Makolli, i cili ka vdekur dje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan është varrosur sot rreth orës 16:30.

 

Varrimi është bërë pasi Makollit i është bërë edhe autopsia, meqë akoma nuk dihen saktësisht rrethanat e vdekjes së tij.

Sipas mjekëve ai kishte një infeksion në zorrë, por kundër kësaj kanë dalë familjarët të cilët dyshojnë për vdekjen e tij.

Makolli ishte shoku i qelisë së Astrit Deharit, tashmë ish-aktivistit të ndjerë të Lëvizjes Vetëvendosje dhe njëri nga dëshmitarët kryesor të vdekjes së tij.

46 vjeçari u burgos për bashkëkryerje të një vrasje në Sopi të Suharekës gjatë vitit të kaluar, njofton Klan Kosova.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,877FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles