26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Vatikani uron Donald Trump’in

Sekretari i Vatikanit Kardinali Pietro Parolin ka uruar zgjedhjen e presidentit të 45’të amerikan. Duke e përgëzuar Trumpin ai ka thënë se lutet që Zoti ta ndriçojë dhe dëshiron që Trump të punojë vetëm për paqen në botë.

“Sot bota ka marrë një plagë të madhe për shkak të luftrave të shumta prandaj besoj se të gjithë duhet të punojmë bashkarisht për ndryshimin e saj” tha Parolin.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles