17.1 C
Pristina
Tuesday, June 28, 2022

Buy now

spot_img

Vazhdojnë pushimet ultra-ekskluzive të Linda Morinës (Foto)

Këngëtarja shqiptare Linda Morina është duke kaluar disa ditë pushimi në bregdet.
Ajo gjendet në Shqipëri dhe prej atje ka publikuar shumë fotografi, shkruan Gazeta Express.
Në fotografinë e postuar së fundmi në rrjetet sociale, Linda duket se po kalon pushime “ultra-ekskluzive”./GazetaExpress/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,368FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles