-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Vazhdojnë reshjet e shiut, në viset malore borë

Vranësira dhe të reshura shiu priten edhe ditën e sotme.

Orëve të mëngjesit në vise kodrinoro-malore ka gjasa të përzien apo shndërrohen edhe në borë.

Sipas Prishtina Weather orëve të pasdites reshjet gradualisht pushojnë, e në mbrëmje shkurtimisht edhe vransirat shpërndahen.

Temperaturat minimale 2-5C, e ato maksimale 6-8C.

Edhe ditën e shtunë mbeten kushte për të reshura shiu, derisa ditën e diel reshjet pritet të pushojnë, për t’u rikthyer në fillim të javës vijuese../Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img