11.5 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Buy now

spot_img

Vazhdon bastisja, flet nipi i vëllezërve Fazliu

Fahri Fazliu, nipi i heronjve të luftës, Fahri e Bahri Fazliu, ka folur për bastisjen në familjen e tyre nga EULEX-i dhe Zyra e Prokurorisë së Specializuar.

Ai ka thënë se bastistja ka nisur në orët e para të mëngjesit dhe se anëtarët e tjerë të familjes janë të mbyllur në banesë me telefona të mbyllur.

“Bastisja ka nisur rreth orës 7së mëngjesit. Familjarët e tjerë janë brenda, ndërsa telefonat i kanë të mbyllur. As avokati Artan Çerkini nuk ka informacione se pse po ndodhë kjo bastistje” ka thënë Fahri Fazliu.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img