16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Vazhdon propaganda në mediat serbe: Kosova do të rrëmbejë politikanë serbë

Mediet serbe po vazhdojnë alarmet për gjoja rreziqet që vijnë nga Kosova pas arrestimit të Ramush Haradinajt në Francë me kërkesë të Serbisë, transmeton Koha.net .

Pas “rreziqeve” që këto media i kanë paraparë për ambasadat perëndimore të Serbisë dhe për personelin e tyre, ato sot kanë parashikuar “rrëmbime të politikanëve të Serbisë” në Kosovë.

Sipas gazetës së Beogradi “Veçernje novosti”, këto rreziqe e mundësi janë shpalosur përmes rrjeteve sociale nga ish – veteranë të UÇK-së disa nga të cilët, thotë gazeta, janë me origjinë nga Presheva e Bujanoci.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles