20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Vdekje e dyshimtë e një gruaje në Hajvali

Të shtunën policia ka pranuar një informatë për një vdekje të dyshimtë të një gruaje në Hajvali të Prishtinës.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ndihma e shpejtë në vendin e ngjarjes.

Rasti ka ndodhur në banesën e viktimës.

Njoftimi i plotë i policisë: 

HETIM I VDEKJES/Hajvali, Prishtinë (NN) 06.05.2023-14:03. Pas marrjes së një informate për vdekje të dyshimtë, njësiti policor ka dalë ne vend ngjarjes, ku aty kanë qenë edhe ndihma e shpejtë të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës femër kosovare, ekipet kompetente dhe IML janë njoftuar. Rasti ka ndodhë në banesën e viktimës.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img