10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Vdes në moshë të re infermierja nga Suhareka

Pas betejës më një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë infermierja Fitore Zenelaj nga Suhareka.

E ndjera ka ndërruar jetë gjatë trajtimit në Francë.

Për ditën dhe orën e ceremonisë mortore familja do të ju njoftojë.

Njoftimi i familjes:

Të nderuar familjar, miq, shokë, dashamirë, me dhimbje dhe pikëllim të madh,  ju njoftojmë se më e dashura  jonë Fitore Zenelaj  pas një sëmundje të rënde ka ndërruar jetë gjatë trajtimit në Francë, me datë 13.11.2023.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img