7.1 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Vdes një punëtor i KEK-ut

Sindikata e Re e Koorporatës Energjetike të Kosovës (KEK) ka njoftuar për vdekjen e punëtorit të KEK-ut në Termocentralin B, Januz Krasniqit.

Në njoftimin e tyre, bëhet e ditur se ceremonia e varrimit do të mbahet sot nga ora 15:00, në fshatin Zhilivodë të Vushtrrisë, shkruan Gazeta Insajderi.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë humbjen e të dashurit tonë, punëtorit të nderuar, në TCB Januz Krasniqi. Ceremonia e varrimit do të mbahet sot  me datë 13.11.2023 në Fshatin Zhilivodë, duke filluar nga ora 15. Ju ftojmë të bashkoheni në këtë moment të dhimbshëm për t’i dhënë lamtumirën e fundit dhe për të shprehur ngushëllimet tuaja për familjen e tij të vuajtur. Ngushëllime të sinqerta”, thuhet në njoftim.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img