7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

Vendim i papritur i Liverpoolit

Lucas Leiva nuk do të transferohet te skuadra turke Galatasaray
Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp në momentet e fundit ka bllokuar transferimin e mesfushorit Lucas Leiva në Galatasaray.
Leiva ka qenë që një kohë të gjatë në bisedime me skuadrën turke, por në momentet e fundit është bllokuar transferimi.
Daily Mirror shkruan se, Klopp beson se me largimin e Leivas skuadra do të mbetej keq për një mesfushor me përvojë dhe që mund t’i ndihmoj skuadrës në defanzivë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles