-5.4 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Veseli e Mustafa, do të nënshkruajnë marrëveshje me Ruairi O’Connell

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, bashkë me kryekuvendarin Kadri Veseli, do të nënshkruajnë një Memorandum Bashkëpunimi me Ambasadën e Britanisë së Madhe në Kosovë.
Memorandumi që do të nënshkruhet në mes dy krerëve të shtetit dhe ambasadorit Ruairi O’Connell, i dedikohet fuqizimit dhe pavarësimit të bordeve të Agjensive të Pavarura.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles