-5.4 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Veseli: Rivitalizimi i urës në Mitrovicë, hap pozitiv

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, rivitalizimin e Urës së Ibrit e ka cilësuar si të vonuar, por e quan hap pozitiv që do të përfundojë me hapjen e plotë të urës.
Postimi i Veselit në Facebook:
Revitalizimi i Urës mbi Ibër në Mitrovicë, ndonëse i vonuar, përbën një hap pozitiv në funksion të procesit i cili duhet të përfundojë me hapjen e plotë të Urës. Ajo duhet t’i kthehet qytetit dhe jetës së qytetarëve mitrovicas, t’i shërbejë së ardhmes dhe jo të së kaluarës.K.V.” (sic), ka shkruar Veseli./PrishtinaPress.u

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles