0.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Viber vjen me një opsion të ri fantastik

Aplikacioni i njohur, Viber, ka bërë një ndryshim sa i përket mundësisë për t’iu përgjigjur mesazheve të dërguara ngjashëm si me disa nga aplikacionet tjera.

Kështu u bë e ditur përmes një njoftimi nga faqja e “Viber” në rrjetin social ‘Twitter’.

Tashmë përdoruesit e këtij aplikacioni do të kenë mundësin të zgjedhin disa emoji për t’iu përgjigjur mesazheve.

Emojit që mund të zgjidhni janë: zemra, të qeshurat, i befasuar, i mërzitur dhe zemërimit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,143FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles