-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

VIDEO/ Lionel Messi e turpëron Raheem Sterling që në fillim të ndeshjes

Ka filluar kryendeshja e sotme, ajo ndërmjet Manchester Cityt dhe PSG e vlefshme për xhiron e pestë në Ligën e Kampionëve.

Lionel Messi që në minutën e gjashtë të ndeshjes dhuroi ‘show’ duke i futur topin nër këmbë sulmuesit anglez – Raheem Sterling.

VIDEO:

Duke marrë parasysh emrat dhe dy ekipet, pritet një ndeshje e flaktë në “Etihad Stadium”.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles