8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Vjedhje e rëndë në Graçanicë/ Hajnat vjedhin 2 laptopë, 10 ora dore e stoli ari

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Llapnasellë të Graçanicës.

Atje një burrë ka raportuar se disa persona të panjohur e kanë hapur me forcë derën e hyrjes në shtëpi dhe një dritare.

Ai thotë se të dyshuarit i kanë demoluar të gjitha dhomat dhe kanë vjedhur 2 laptopë, 10 ora dore dhe stoli ari.

“VJEDHJE E RËNDË – Llapllasellë, Graqçanicë 18.03.2023 – 20:00. Ankuesi, mashkull kosovar, ka raportuar se persona të panjohur i kanë hapur me forcë derën hyrëse të shtëpisë dhe një dritare, kanë hyrë në shtëpi ku i kanë demoluar të gjitha dhomat. Nga shtëpia kanë vjedhur 2 llap top, 10 ora dore dhe stoli ari. Lidhur me rastin është konsultuar prokurori, rasti vazhdon të hetohet.​”

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img