17.1 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Buy now

spot_img
Array

Vjehrra e Sinan Hoxhes, nuk ia “lëshon” rrugën Andrrës

Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifti duken shumë të lumtur përkrah njëri-tjetri.

Po aq aktiv sa çifti në rrjetet sociale është edhe nëna e Andrrës e cila kohë pas kohë poston foto me dhëndrrin e saj Sinanin.

Vjehrra e Sinanit duket mjaft mire, ajo nuk ia lëshon rrugën vajzës se saj për nga bukuria, shkruan GazetaBlic.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,940FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles