21.7 C
Pristina
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Vjen postimi i parë nga Enca pas lirimit nga burgu

Këngëtarja Enca Haxhia u arrestua me 12 shtator për kultivim të bimëve narkotike.

Asaj iu gjetën 5 vazo me rrënjë kanabisi sativa në ballonin e shtëpisë.

Pas lirimit nga burgu, sot e bëri postimin e parë.

Në “Instastory” postoi një zemër të kuqe. Ky emoji përfaqëson dashurinë, afeksionin, mirënjohjen, lumturinë, gëzimin dhe të gjitha emocionet e mëdha.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img