18.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Buy now

spot_img
Array

Vlora Çitaku në hap me modelet, një foto te Fadil Berisha (Foto)

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, është shfaqur më bukur se kurrë në fotografinë e fundit të realizuar nga fotografi i njohur Fadil Berisha, shkruan Indeksonline.

Me flokë kaqurrele dhe një fustan bardh e zi, Vlora ka reflektuar thjesht e mrekullueshme përball aparatit të fotografit me renome botërore.

Vlora Çitaku në hap me modelet, një foto te Fadil Berisha (Foto)

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,954FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles