20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Vranët dhe me shi, parashikimi i motit për sot

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu.

Prishtina Ëeather njofton se shi do të ketë edhe gjatë javës që vjen.

“Të shtunën vransira e diell. Ditën e diel kohëpaskohe me të reshura shiu. Periudha shiu paraqiten edhe javën vijuese”, thuhet në njoftim,.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img