0.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Vushtrri: Arrestohet pasi e bën të bijën për spital

Dje pas mesnate në Vushtrri është arrestuar një person për dhunë familjare.

I dyshuari është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht vajzën e tij.
Sipas raportit policor, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor.
Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,143FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles