1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Xhaka thurë elozhe për Ozilin, e cilëson si 10-shin më të mirë në botë

Granit Xhaka ka folur fjalët më të mira për bashkëlojarin e tij të ri te Arsenali, Mesut Ozilin.
Sipas mesfushorit nga Kosova, fantazisti gjerman, Mesut Ozil është numri 10-të më i mirë në botë dhe mezi pret të luaj me të.

“Ai ka cilësitë e tij, është diçka i veçantë dhe unë shpresoj se ai të tregoj në sezonin e ardhshëm”

“Unë jam definitivisht mezi pret për të luajtur përkrah tij”, ka përfunduar mesfushori nga Kosova.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,141FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles