33.7 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022

Buy now

spot_img

Xhensila vë në dyshim, a është zhveshur e tëra apo çfarë? (Foto)

Xhensila e cila që nga fillimi i karrierës së saj është njohur si një këngëtare më ndryshe.
Paraqitja e saj dhe këngët ishin shumë më të ëmbla dhe tejet më ndryshe në fillim se sa tani. Xhensila ka ndryshuar stilin, krijimin e këngëve dhe shumë gjëra të tjera. Ndërsa ajo çfarë më së shumti vërehet tani tek Xhensila është grimi i saj i tepruar.
Ndërsa duhet vënë në pah faktin se në fotografinë e saj të fundi Xhensila duket shumë provokuese duke vënë në dyshim se a ka diçka të veshur apo është e tëra e zhveshur./PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,440FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles