8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Xhuli befasohet nga familja e saj në Finlandë

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj.

Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka marrë një videomesazh, duke i dëshiruar fitore.

Xhuli, mbështetëse në atë video e pati edhe këngëtaren Big Mama, e cila këndoi për banoren.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img