31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Yjet dëshirojnë të tregojnë stomakun këtë verë: Cila duket më bukur e lakuriqësuar?

Një ndër trendët verorë janë edhe veshjet e rrobave të cilat zbulojnë stomakun.
Duke pasur parasysh që personalitetet e njohura në forma të ndryshme, secila nga to në veshje të lakuriqësuar duket ndryshe, pak a shumë bukur dhe atraktive, transmeton Telegrafi.

1

Kendall dhe Kylie Jenner

2

Jennifer Lopez

3

Rita Ora

4

Gigi Hadid

5

Charlotte Mckinney

6

Vogue Williams

7

Draya Michele

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles