22.7 C
Pristina
Wednesday, July 28, 2021

Buy now

spot_img
Array

Yll Limani sjell projektin e ri

Këngëtari i ri shqiptar, Yll Limani, ka publikuar projektin e tij më të ri.

“Ke pi sonte shumë” është titulli i këngës së tij të re, për muzikën dhe tekstin e së cilës është kujdesur vetë këngëtari.

Kjo këngë vjen dy muaj pas projektit “Shiu”,

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles