34.3 C
Pristina
Monday, August 2, 2021

Buy now

spot_img
Array

Zayn Malik me tatuazh të ri

Së pari vallëzimi, tani një foto në formatin bardhezi me një tatuazh të ri – Zayn vetëm se nuk do të ishte Zayn nëse nuk do të tentonte që postimet e tij në rrjetin shoqëror t’i bëjë më misterioze.

Ish këngëtari i “One Direction” ka shpërndarë një foto me tatuazhin e tij më të ri, me shkronjat “SGT” dhe me tre numra “2 4 17”, derisa pos fotos nuk kishte asnjë mbishkrim tjetër.

Adhuruesit kanë shpejtuar me fjalët, duke thënë se shkronjat i dedikohen hitit të tij “Still Got Time”, në bashkëpunim me “PARTYNEXTDOOR”?

zyan

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,879FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles