18.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Buy now

spot_img
Array

Zbulohet misteri i valixhes, flet personi që e la atë te “Elena Gjika”

Personi që la valixhen e dyshuar të dera e Institutit të Mbrojtjes së Monumenteve është lajmëruar dhe se e kishte lënë pa qëllim alarmi.

Më pas personi që e bëri gjithë këtë “rrëmujë”  e kishte lajmëruar policisë se e kishte lënë valixhen afër institutit, raporton Lajmi.net.

Valixhja e dyshuar si mjet shpërthyes, ngjalli panik të banorët e kësaj lagje, ku me pas policia kishte dalë në vendin e ngjarjes dhe e kishte rrethuar vendi.

Njësit i policisë më pas kontrolloi valixhen dhe tha se ishte alarm i rremë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,954FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles