21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Zënka e portierit serb me Besart Berishën, ja çfarë po ndodh tani në Serbi

Sulmuesi më i mirë në histori të kampionatit australian Besart Berisha, i cili luan me Melbourne Victory është kapur keq me portierin serb të Sydney, Danny Vukovic.

Edhe pse në të kaluarën kanë luajtur bashkë pikërisht te Melbourne, kosovari dhe serbi u përfshinë në një debat të nxehtë pas ndeshjes.

Por, fatmirësisht në saje të ndërhyrjes së futbollistëve situata është qetësuar.

Për këtë përplasje është raportuar edhe në mediet serbe.

Është ‘Kurir’ që shkruan për zënkën e portierit serb me sulmuesin Besart Berisha, duke potencuar se ndërhyrja e bashkëlojtarëve ndaloi më të keqen, përcjell lajmi.net.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles