28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Zhduken dy femra në Prishtinë

Në dy raste të ndara në Prishtinë, është raportuar për dy persona të zhdukur.

Në rastin e parë, Policia njofton se ankuesi mashkull me 25.01.2017 ka raportuar se për arsye të panjohura nga data e cekur ka dalë nga shtëpia bashkëshortja e tij dhe nuk është kthyer më. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Ndërsa në rastin e dytë, ankuesi mashkull me 25.01.2017 ka raportuar se për arsye të panjohura nga data e cekur ka dalë nga shtëpia vajza e tij- viktima femër K-Shqiptare dhe nuk është kthyer më. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles