28.9 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

Buy now

spot_img

Zhvishet Pascal, linja fantastike trupore (Foto+18)

Pascal Craymer jo më kot cilësohet si një nga femrat më seksi në Britaninë e Madhe. Ajo nuk ngurron t’ju dëshmojë edhe një herë se komplimentet i meriton, sidomos kur janë për linjat.
Bukuroshja 29-vjeçare, e cila mendohet se është në një lidhje me Mario Falcone, ka realizuar një set “të nxehtë” në Spanjë, duke i hequr të gjitha.
Fillimisht, ajo pozoi me rroba banjo të bardha, vapa bëri të veten dhe Pascal u “detyrua” të zhvishej.

TEMAT:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,372FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles