30.2 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022

Buy now

spot_img

Zidane kundër të gjithëve

Zinedine Zidane i ka dalë në mbrojtje mbrojtësit brazilian, Danilo

Mbrojtësi brazilia, Danilo është kritikuar nga tifozët e Real Madridt për paraqitje e dobët të treguar në humbjen ndaj Celta Vigos (1:2) në Copa del Rey.

Por, trajneri i Loc Blancos, Zinedine Zidane i ka dalë në mbrojtje mbrojtësit brazilian. Këto fjalë trajneri francez i ka dhënë në konferencë për media para ndeshje me Malagan, përcjell Express.

“Danilo ka mbështetjen e bashkëlojtarëve e trajnerit, kjo është më e rëndësishme. Ai është lojtar që e pëlqej dhe jam plotësisht me të”, tha fillimisht Zidane

“Ne të gjithë duam të shohim më të mirën e Danilos. Po, ai mund të luajë më mirë, ashtu si gjithë të tjerët”, shtoi francezi.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,436FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles