0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Zyrtare: Bashkimi ndan rrugët me një basketbollist

Bashkimi ka ndarë rrugët me basketbollistin Fahro Alihodziq.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi prizrenas në faqen zyrtare.

Bashkimi ka bërë të ditur se me Alihodziqin i ka ndarë rrugët me marrëveshje të dyanshme.

“Fahro Alihodzic më nuk do të jetë pjesë e klubit tonë. Me marrëveshje të dyanshme, e kemi shkëputur kontratën me Fahron, i cili ka qenë pjesë e jona prej fillimit të sezonit. Klubi e falënderon Fahron për angazhimin dhe i dëshiron suksese të mëtejme në karrierë. Faleminderit Fahro”, thuhet në njoftimin e klubit prizrenas./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img