34.3 C
Pristina
Monday, August 2, 2021

Buy now

spot_img

ZYRTARE: Ky është vendimi i FFK-së për ndeshjen e ndërprerë, Vëllaznimi-Flamurtari

Komisioni i Garave i Ligës së Parë në futboll ka marrë vendimin për ndeshjen e ndërprerë ndërmjet Vëllaznimit dhe Flamurtarit.

Komisioni Disiplinor ka vendosur që Flamurtari ta fitojë ndeshjen në tavolinë me rezultat zyrtar, 3:0.

Dënimet për akterët tjerë nuk janë bërë ende të ditur.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,879FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles