20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

ZYRTARE: Ronaldon fiton një tjetër çmim, prapë e mposht Messin

Cristiano Ronaldo vazhdon të fitojë çmime për paraqitjet e treguara në vitin 2016.

Duket se viti 2016 ka qenë i destinuar për portugezin, që ka arritur suksese të mëdha si me ekipin kombëtar ashtu edhe me Real Madridin.
31 vjeçari sot është shpërblyer edhe nga ‘Globe Soccer’, si lojtari më i miri i vitit 2016, duke lënë pas edhe një herë Lionel Messin, shkruan lajmi.net.
Ronaldo nuk ka qenë i pranishëm në ceremoninë e organizuar në Dubai, dhe çmimin për të e ka tërhequr Florentino Perez.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles